ÇELTAŞ İNŞAAT

Tekstil San. ve Tic. Ltd. Şti.

ANASAYFA

HAKKIMIZDA

PROJELERİMİZ

PROJE HARİTASI

İLETİŞİM

HAKKIMIZDA

Firma Profili

1979 yılından bu yana oluşan kamu ve özel sektördeki tecrübeler ve bir çok köklü projeyi bitirmenin verdiği güven ile yeniden yapılanarak 2004 yılından bu yana ÇELTAŞ İnşaat ismi altında faaliyetlerine devam etmektedir.

 

Genel çalışma alanı taahhüt işleri üzerine olan ÇELTAŞ İnşaat; altyapı inşaatları, okul, hastane, otel, fakülte binaları ve benzeri devlet dairelerinin yanısıra  son bir kaç yıldır rotasına konut inşaatlarını da
dahil etmiş, anahtar teslim iş yapımında uzmanlaşmış bir kuruluştur.

 

Misyonumuz

Sahip olduğumuz iş ahlakını ve değerlerimizi koruyarak gerek resmi gerekse özel sektörde anahtar teslimi alt ve üst yapı projeleri üretmek.

Vizyonumuz

Alt ve üst yapı inşaatlarındaki deneyimlerimizi sektör içi genişleterek ülke genelinde adından başarı ve güven ile söz ettiren bir firma olup, ülkemizi yurt dışında da aynı başarı ve güven ile temsil etmek.

Profesyonel Kadro

İş Bitirme Yeterliliği

Referanslar

Güven

Yıllardır titizlikle oluşturduğu profesyonel kadrosu ile Türkiye'nin her yerinde kaliteli projelere imza atmaktadır.

Üstlendiği her projenin, proje bütçesi her ne olursa olsun, başından sonuna kadar aynı titizlikle çalışmaktadır.

Uzun yıllar sonucu biriktirdiği referansları ile sektörde tanınan bir marka haline gelmiş, tüm projelerinde aldığı olumlu geri dönüşler ile daha da iyisini yapmak için aralıksız çalışmaya devam etmektedir.

Karşılıklı güven ilkesine dayanan projelerde yer almayı prensip haline getirmiştir. Yer aldığı projelerde güven kelimesinin içini dolduran Çeltaş İnşaat kendilerine duyulan güveni hiçbir zaman boşa çıkartmamıştır.

PROJELERİMİZ

Devam Eden Projelerimiz

Devam eden projelerimiz hakkında tüm bilgilere ulaşmak ve projelerimizi yakından takip etmek için lütfen aşağıdaki fotoğrafa tıklayınız.

Tamamlanan Projelerimiz

Tamamladığımız projelerimiz hakkında tüm bilgilere ulaşmak ve görsellerimizi incelemek için lütfen aşağıdaki fotoğrafa tıklayınız.

PROJE HARİTASI

Kastamonu

Samsun

Trabzon

İzmir

Aydın

Muğla

Manisa

Antalya

BİZE ULAŞIN

iletiniz gönderiliyor...

bir hata oluştu

iletiniz gönderildi.

Ofis

Osmangazi Mah. Osmangazi Cad.   No:102/12

Bayraklı / İZMİR

İletişim

+90 232 425 73 83

 

+90 232 425 72 06

bilgi@celtasinsaat.com

Çeltaş İnşaat Tekstil San. ve Tic. Ltd. Şti.'ne ait olan bu sitedeki içerik ve fotoğraflar uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Tüm web sitesi içeriği, basılı/elektronik bir ortamda yazılı izni olmaksızın kısmen ya da tamamen kopya edilemez, dağıtılamaz, kiralanamaz, çoğaltılamaz, alt lisansla kullandırılamaz, değiştirilemez, ileride kullanılmak üzere saklanamaz, ticari amaçla kullanılamaz.